Search API stats (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Filters
oc: Filtres

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Top search phrases
oc: Frasas las mai recercadas

en: Master
oc: Maître
