Search API Stats (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Desc
ro: Descendent

en: Filters
ro: Filtre

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Top search phrases
ro: Top fraze căutate

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
