Search API Stats (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Session ID
sk: ID session

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Top search phrases
sk: Najhľadanejšia fráza

en: Asc
sk: Vzostupne
