Search API stats (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Top search phrases
ta: மேலான தேடல் சொற்கள்
