Search API Stats (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Page
te: పేజీ

en: anonymous
te: అజ్ఞాత

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Top search phrases
te: మేటి వెతుకుడు పదబంధాలు
