Search API stats (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Top search phrases
th: คำที่ใช้ค้นหาบ่อยที่สุด

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
