Search API Stats (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Keywords
az: Açar söz

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Top search phrases
az: Ən çox axtarılan ifadələr
