Search API stats (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Times
da: Gange

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Keywords
da: Nøgleord

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Page
da: Side

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Desc
da: Faldende

en: Filters
da: Filtre

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Server name
da: Servernavn

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Sort
da: Sortér

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Top search phrases
da: Populære søgeord

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
