Search API stats (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Language
de: Sprache

en: more
de: mehr

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Times
de: Zeiten

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Page
de: Seite

en: Session ID
de: Session-ID

en: Desc
de: Absteigend

en: Filters
de: Filter

en: anonymous
de: Gast

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: ‹ previous
de: ‹ vorherige Seite

en: next ›
de: nächste Seite ›

en: Server name
de: Servername

en: Apply
de: Anwenden

en: « first
de: « erste Seite

en: last »
de: letzte Seite »

en: Sort
de: Sortieren

en: Offset
de: Versatz

en: Primary Key
de: Primärschlüssel

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Top search phrases
de: Häufigste Suchbegriffe

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Displaying @start - @end of @total
de: @start - @end von @total wird angezeigt
