Search API stats (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Language
es: Idioma

en: more
es: más

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Times
es: Tiempos

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Keywords
es: Palabras clave

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Page
es: Página

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Filters
es: Filtros

en: anonymous
es: anónimo

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Server name
es: Nombre del servidor

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Sort
es: Ordenar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Top search phrases
es: Frases principales en las búsquedas

en: Master
es: Máster

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total
