Search API stats (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
