Search API Stats (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Top search phrases
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू
