Search API stats (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Page
pl: Strona

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Desc
pl: Malejąco

en: Filters
pl: Filtry

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Top search phrases
pl: Najpopularniejsze słowa kluczowe

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
