Search API stats (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
