Search API stats (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Page
tr: Sayfa

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Desc
tr: Azalan

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Server name
tr: Sunucu adı

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Top search phrases
tr: En çok arananlar

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
