Search API stats (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Times
uk: Терміни

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Page
uk: Сторінка

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Desc
uk: Спад

en: Filters
uk: Фільтри

en: anonymous
uk: анонім

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Primary Key
uk: Первинний ключ

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total
