Search Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: results
hu: eredmények

en: characters
hu: karakterek

en: Search block
hu: Keresés blokk

en: Autocomplete settings
hu: Automatikusan kiegészülő beállításai

en: Test field
hu: Próbamező
