Search Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: results
pl: wyniki

en: characters
pl: znaków

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: Enable autocomplete on
pl: Włącz autouzupełnianie dla

en: Select the search forms that should have autocomplete enabled.
pl: Wybierz formularze wyszukiwania które powinny mieć włączone autouzupełnianie.
