Search Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: results
pt: resultados

en: characters
pt: caracteres

en: Search block
pt: Bloco de pesquisa

en: Autocomplete settings
pt: Completar automaticamente as configurações

en: Test field
pt: Campo de teste
