Search Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: results
nl: resultaten

en: characters
nl: tekens

en: Search block
nl: Zoekblok

en: Autocomplete settings
nl: Instellingen voor automatisch aanvullen

en: Test field
nl: Testveld
