Search Autocomplete (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Search
se: Oza

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: results
se: bohtosat
