Search Autocomplete (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: results
sq: rezultatet

en: configure
sq: konfigurimi
