Search Autocomplete (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: results
th: ผล

en: configure
th: ตั้งค่า
