Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Page
bg: Страница

en: configure
bg: конфигурирай

en: Apply
bg: Търси
