Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: more
da: mere

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Page
da: Side

en: configure
da: indstil

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Selector
da: Vælger

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
