Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
