Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: title
is: titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: more
is: meira

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Page
is: Síða

en: configure
is: stilla

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
