Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Page
lv: Lapa

en: configure
lv: konfigurēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Selector
lv: Selektors

en: Apply
lv: Apstiprināt
