Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: more
oc: mai

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Page
oc: Pagina

en: configure
oc: configurar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
