Search Autocomplete (7.x-3.0-rc1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: more
ta: மேலும்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Page
ta: பக்கம்

en: configure
ta: முறையமை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
