Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: configure
af: verstel

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
