Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana

en: configure
bs: podesi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
