Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
