Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: configure
jv: konfigurasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
