Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Page
nl: Pagina

en: configure
nl: instellen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
