Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Page
nn: Nettside

en: configure
nn: konfigurer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
