Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
