Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Page
pl: Strona

en: configure
pl: konfiguruj

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Selector
pl: Selektor

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Displays nodes in the JSON data format.
pl: Wyświetla węzły w formacie danych JSON.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
