Search Autocomplete (7.x-3.0-rc2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න
