Search Autocomplete (7.x-3.0-rc3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Page
ca: Pàgina

en: configure
ca: configura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
