Search Autocomplete (7.x-3.0-rc3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు
