Search Autocomplete (7.x-3.0-rc4) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: title
id: judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: more
id: selengkapnya

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Page
id: Halaman

en: configure
id: konfigurasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Selector
id: Pemilih

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
