Search Autocomplete (7.x-3.0-rc4) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: title
it: titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: more
it: altro

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Page
it: Pagina

en: configure
it: configura

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Selector
it: Selettore

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
