Search Autocomplete (7.x-3.0-rc4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Page
mn: Хуудас

en: configure
mn: тохируулах
