Search Autocomplete (7.x-3.0-rc4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Page
mr: पान

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
