Search Autocomplete (7.x-3.0-rc4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort by
sr: Сортирај по
