Search Autocomplete (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Page
ast: Páxina

en: configure
ast: configurar
