Search Autocomplete (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: title
fi: otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Page
fi: Sivu

en: configure
fi: Muokkaa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Selector
fi: Valitsin

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä

en: Search Autocomplete is now correctly installed!
fi: Search Autocomplete on nyt oikein asennettu!

en: Are you sure you want to delete this form?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa tämän lomakkeen?
