Search Autocomplete (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Page
ka: გვერდი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Desc
ka: აღწერა
