Search Autocomplete (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Page
lt: Puslapis

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
